Dodanie, doprava a platby

Dodacia doba

 

***

Zákazníkom sa snažíme vyhovieť v čo najväčšej miere a preto počas hlavnej sezóny čiastočne uprednostňujeme objednávky, pri ktorých zákazníkov tlačí termín (napríklad objednávky na svadobné poháre "na poslednú chvíľu").

Z tohto dôvodu môžu mať objednávky so vzdialeným dátumom svadby trochu dlhší čas vybavenia.

 

Aby sme vedeli zaručiť bezproblémové doručenie objednávky načas, v poznámke k produktu (kde zadávate texty na gravírovanie) môžete uviesť aj konkrétny dátum, do ktorého najneskôr chcete mať objednávku doma.

Ak tento dátum do poznámky neuvediete, opýtame sa vás na neho ešte samostatným emailom (pre prípad, že ste to prehliadli).

 

Štandardne sa snažíme objednávky odosielať čo najskôr. Počas svadobnej sezóny sa odoslanie pohybuje od 5 do 15 pracovných dní (ak nie je dátum dohodnutý inak). 

 

poznamka-pr

 

 

***

 


 

Doprava

Všetky objednávky po Slovensku zasielame GLS kuriérom.

Výška poštovného je 5€.

Produkty, ktoré vyrábame na mieru, nezasielame na dobierku.

 

Vaše objednávky vieme doručíť kdekoľvek na svete do 4 pracovných dní od odoslania prostredníctvom GLS (hlavne EÚ), alebo DHL Expres.

 


Platby

V eshope je možné platiť kartou, alebo prevodom na účet.

Ak si zvolíte Platbu kartou / Google Pay - peniaze sú pripísané na účet okamžite.

Ak vám platba kartou neprešla, zašleme vám automaticky faktúru s údajmi k platbe prevodom.

 

Ak si želáte uskutočniť platbu prevodom, alebo chcete do svojej objednávky ešte niečo doplniť (napr. niečo, čo sa nenachádza v štandardnej ponuke), zvoľte platbu Predfaktúra (prevodom). V tom prípade vám požadované produkty doplníme a zašleme faktúru s údajmi na platbu prevodom. Peniaze sú v závislosti na banke pripísané hneď, alebo nasledujúci pracovný deň.