Otváracie drevené oznámenia v tvare srdca

Obálky
Pozvánka
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€1,95 €2,35 €2,30 €2,70 €2,30 €2,70 €2,30 €2,70 od €1,95

Unikátne oznámenie sme tvorili na motív „povieme si druhé áno“. To prvé ste si povedali pri zásnubách a toto oznámenie sa otvára tak, ako krabička s prsteňom.

Na prednej strane je vygravírované hlavné posolstvo a vaše mená. Texty vám samozrejme vieme prispôsobiť, pridať priezvisko a pod.

Na vnútornej strane je vygravírovaný kalendár. Konkrétny mesiac vašej svadby so zvýrazneným dátumom vášho veľkého dňa.

Pod ním je text, ktorý doplní všetky podstatné veci ako čas a miesto svadby.

 

Drevo nie je štandardný materiál, ktorý by sa bežne používal na vytváranie svadobných oznámení. A práve tento fakt z neho robí unikátny produkt. Čisto prírodný materiál s originálnou štruktúrou zaujme na prvý pohľad.

Toto oznámenie môžete darovať každému, komu oznamujete túto radostnú novinu, alebo si ho môžete popri papierovej verzii objednať ako limitovanú edíciu, ktorú venujete výlučne najbližšej rodine, najlepším priateľom… teda ľuďom, o ktorých viete, že si vaše oznámenie budú chcieť odložiť, alebo vystaviť.

Oznámenie je vyrobené z 3 mm hrubej kvalitnej topoľovej preglejky. Texty sú precízne gravírované laserom a motív je rovnako vyrezaný laserovým lúčom. Na svadobnom oznámení je možné meniť obsah aj množstvo textu. Oznámenie je jednostranné.

Oznámenie je pripravené v rozmere 6×5 cm, resp. 6×10(otvorene).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: