Vyrezávaný motýľ

Fólia:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€0,90 €0,80 €0,65 €0,60 €0,95 €0,85 €0,70 €0,65 od €0,60

***DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE***

 

Vyrezávané etikety odporúčame lepiť na fľaše čo najskôr po doručení. Ak ešte nemáte fľaše doma a etikety si chcete objednať skôr, stačí nám do poznámky napísať dátum, kedy vám máme etikety doručiť. 

 

Výroba vyrezávaných etikiet je z veľkej časti ručná práca a preto si vyžaduje viac času, ako výroba napr. tlačených etikiet. Odporúčame preto využiť práve možnosť dohodnúť si konkrétny termín doručenia vopred. 

Pri objednávke bez dohodnutého termínu je dodanie do 2 - 3 týždňov (v závislosti od sezóny).

 


 

Etikety vyrábame vyrezávaním z kvalitnej jednofarebnej vinylovej fólie, z ktorej následne ručne odoberieme nadbytočný materiál. Etikety sú preto jednofarebné a nie je možné použiť viac farieb.

 

Na fľašu sa následne lepí už len samotný motív bez akéhokoľvek prázdneho podkladu okolo. Etiketu dodáme už s nalepenou prenosovou fóliou, takže nalepiť ju na fľašu nie je žiadny problém.

 

K dispozícii je na výber 9 pastelových farieb a 3 metalické farby (zlatá, strieborná, medená).

 

Minimálne množstvo, ktoré je možné objednať je 18 ks. Rozmer je prispôsobený na fľaše od 0.5l to 1.0l. Väčšinou sa šírka pohybuje v rozmedzí 8 - 9 cm, výška je prispôsobená proporčne (obvykle 9 - 12 cm podľa typu etikety a množstva textu). V prípade potreby konzultujte veľkosť etikety vopred na našom facebooku, mailom, alebo cez kontaktný formulár.

Pri vyrezávaných etiketách nie je možné vyrobiť minietikety.

Typ písma na etikete je vyberaný tak, aby sa hodil k etikete a aby sa zároveň dal bez problémov vyrezať. Typ písma preto nie je možné meniť.

Dostupné farby

vzorkovnik2022

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: